SLUŽBY KIDSFUN

Animátor voľného času Kidsfun, to je synonymum zábavy pre deti. Okrem tvorivých a pohybových aktivít ovláda minidisko aj face painting – maľovanie na tvár.

Ak plánujete teambuilding, potrebujete animačný program pre deti, babysitting, animácie na školu v prírode, zaujíma vás hotelový animátor a ďalšie animačné aktivity – Kidsfun je tu pre vás! Animátorstvo je pre nás životným poslaním.

PRE FIRMY

Spoločnostiam ponúkame vytvorenie detských a rodinných aktivít na ich firemných akciách, ktoré ich zamestnancom poskytnú aktívny relax a oddych od každodenných starostí a poskytnú priestor pre rodinný teambuilding.

PRE HOTELY

Našim zákazníkom ponúkame naše skúsenosti pri tvorbe programov pre deti a rodiny. Vieme zabezpečiť celovečerné programy, minidisco, nacvičenie divadelného vystúpenia s hosťami hotela a taktiež ponúkame možnosť zabezpečenia starostlivosti o deti v detskom kútiku či formou individuálneho babysittingu. Cenové ponuky vytvárame na mieru, tak aby v programe boli zohľadnené priania zákazníka a naše skúsenosti.

NA RODINNÉ OSLAVY

V dnešnej uponáhľanej dobe chceme rodinám poskytnúť neoceniteľnú rodinnú zábavu a odľahčiť ich od každodenného stereotypu. Pre Vašich najmenších zorganizujeme oslavu narodenín podľa ich predstáv. Vyplníme čas oslavy množstvom zaujímavých hier, súťaží a originálnych aktivít tak, aby si deti z oslavy odniesli nielen brušká plné sladkostí, ale aj hlavy plné zážitkov.

PRE EVENTOVÉ AGENTÚRY

Spoľahnite sa, že vaša akcia prebehne hladko a úspešne. Naši animátori rozprúdia atmosféru a upevnia program. Face painting, minidisco, moderovanie a jedinečné zážitkové aktivity si bezpochýb získajú každého detského hosťa.

POTREBUJEM BABYSITTING

Ďalšou službou, ktorou sa snažíme vyjsť v ústrety rodičom, je individuálny babysitting. Počas Vašej neprítomnosti sa skúsené opatrovateľky postarajú o Vašu ratolesť. Zabezpečíme základnú starostlivosť o dieťa a vytvoríme pestrý program tak, aby ste si mohli byť istí, že o Vaše dieťa je dobre postarané.

ŠKOLA V PRÍRODE

Kidsfun animátori sú profesionáli vo vytváraní programu pre školy v prírode, ktoré komplexne zahrňujú ako outdoorové aktivity, pohybové a športové aktivity, no v nepolednom rade aj tvorivé a zážitkové aktvity. S Kidsfun je edukácia nezabudnuteňým zážitkom!

CHCEM DAŤ DIEŤA DO ŠKÔLKY

Kidsfun má vo Svite vlastnú súkomnú materskú školu. Filozofiou tejto škôlky je zážitkové učenie, láska k deťom a rozvíjanie detskej individuality.